O inwestycji

Poznaj naszą inwestycję

Rodzinny Mokotów to idealne miejsce dla rodzin. Budynek położony jest w otoczeniu zieleni kilka minut spacerem od parku Dolinka Służewiecka. W inwestycji zrealizowane będę głownie mieszkania 3 pokojowe o powierzchni ok. 60 m2 z dużymi balkonami/loggiami. Mieszkania będą wyposażone w duże okna, co zagwarantuje doskonałe nasłonecznienie i zapewni wysoki komfort zamieszkiwania.

Pod budynkiem zrealizowany będzie wielostanowiskowy garaż podziemny.

Biorąc pod uwagę wielkość lokali w inwestycji oraz sąsiedztwo kilku szkół i przedszkoli zlokalizowanych w niewielkiej odległości od inwestycji, jak również plac zabaw realizowany na terenie inwestycji i plac miejski w sąsiedztwie, inwestycja Rodzinny Mokotów jest świetnym miejscem dla rodzin.

Zakończenie inwestycji i udostępnienie lokali nabywcom – kwiecień 2024 r.

Inwestycja mieszkaniowa Rodzinny Mokotów w Warszawie

Kompleksowe wsparcie

Nasi specjaliści zapewnią Państwu kompleksowe wsparcie zarówno na etapie zakupu nieruchomości jak również na etapie realizacji inwestycji.

Funkcjonalna przestrzeń

W inwestycje zaprojektowane zostały mieszkania o funkcjonalnych rozkładach pomieszczeń w zdecydowanej większości z możliwością wydzielenia widnej kuchni. Lokale posiadają duże balkony i loggie oraz przestronne okna zapewniające doskonałe doświetlenie pomieszczeń.

Bezpieczeństwo

Ponad 30. lat doświadczenia na stołecznym rynku mieszkaniowym i 20 zrealizowanych osiedli gwarantują nasze wieloletnie doświadczenie w różnych realiach rynkowych.

Optymalne koszty

Rozwiązania projektowe i materiały budowlane stosowane w trakcie budowy korzystnie wpłyną również na przyszłe koszty eksploatacji budynku.

Wyjątkowa przestrzeń dla Twojej rodziny

Śledź postęp inwestycji